Chcete být úspěšný realitní makléř?

 

Chcete být úspěšný realitní makléř? Pojďme na tom společně pracovat!

Já určitě nemám největší realitní kancelář a asi ani neprodávám nejvíce realit na světě. Stojí za mnou ale spousta spokojených klientů, skvělý tým a opravdu kvalitní realitní a finanční servis, který klientům poskytuji od A do Z.

Pro práci na realitním trhu je třeba splňovat několik předpokladů. Kromě maturity musíte být určitě ambiciózní, důslední, vytrvalí. Musíte mít chuť na sobě pracovat a musíte mít chuť stát se opravdu úspěšným realitním makléřem, kterého práce baví a stane se jeho životním stylem.

Pokud toto všechno máte, jsou to skvělé základy, na kterých můžeme stavět a to ostatní Vás díky naší Adomus Academii naučím.

Covid zamíchal kartami nás všech, ale je třeba jít dál, přizpůsobit se a využít možnosti a příležitosti, které nám dnešní doba nabízí.Kdybyste se mě zeptali, kdy je nejlepší doba začít nebo něco změnit, tak je to právě teď!

Nečekejte, že vám budu malovat vzdušné zámky, nebo že vám dám zaručené návody nebo zkratky k úspěchu. Ty podle mě nefungují a ani neexistují. Ukážu Vám ale svoji vizi, postupy, ověřený systém, marketing, celý tým  – prostě všechno, co s realitami souvisí a pomůžu vám jít po té vaší realitní cestě.

Ti z vás, kteří to myslí vážně, napište nebo zavolejte. Rád se Vám budu věnovat.

 

Sdílet

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?