Co by měla mít prezentace nemovitosti?

Co by měla mít prezentace nemovitosti?
Pro úspěšný prodej byste si měli vybrat nejlepšího makléře. Proč? Při prodeji záleží na všem a i detaily mají vliv na dobu prodeje i prodejní cenu.

Proto nestačí jen nic nepodcenit po technické stránce, ale navíc je nutné vzbudit ty správné pozitivní emoce, abyste v zájemci vyvolali pocit absolutní nutnosti tuto nemovitost získat! Co by měla obsahovat prezentace nemovitosti?

Popis nemovitosti

Hledáte nový, částečně vybavený byt ve skvělém stavu, který je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i pro investiční účely? Exklusivně nabízíme krásný světlý byt v novostavbě z roku 2009 o dispozici 2+kk v lukrativní a velmi vyhledávané lokalitě Praha 5 – Stodůlky. Byt má 62 m² podlahové ploch + 5m2 balkon + 3m2 sklepní kóje. Skládá se ze vstupní chodby s vestavěnými skříněmi, odkud je také vstup na samostatné WC a koupelny s vanou, obývací místnosti s kuchyňským koutem a jídelnou a samostatné ložnice. Byt bude částečně vybaven kuchyňskými spotřebiči a vestavěnými skříněmi. Díky orientaci oken a balkonu na východ s výhledem do ulice Wonkova byt již na první dojem vytváří příjemný pocit domova a pozitivní atmosféru. Součástí prodeje je také parkovací stání v podzemních garážích, sklepní kóje a podíl na společných částech. Jde o bezpečnou a velmi klidnou lokalitu se skvělou dopravní dostupností jak pro automobily, tak i MHD (autobusová zastávka Raichlova nebo Velká Ohrada, metro B – Lužiny). Příjemné jsou také relativně nízké měsíční náklady na provoz bytu a bydlení, které “se vším všudy” činí cca 5.000Kč/měsíc pro tři osoby. S financováním Vám také pomůžeme. Doporučuji prohlídku.

Parametry bytu

Dispozice bytu 2+kk

Číslo podlaží v domě 2

Počet podlaží v objektu 4

Celková podlahová plocha 62 m²

Typ budovy Skeletová

Stav budovy Velmi dobrý

Stav bytu nový

Vlastnictví osobní

Počet podlaží v podzemí 1

Balkón 5 m²

Sklep 2 m²

Umístění objektu Klidná část obce

Telekomunikace telefon, internet

Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Elektřina 230 V

Občanská vybavenost Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Stáří objektu 9

Rok kolaudace 2009

Užitná plocha 62 m²

Videoprohlídka

Mapa a 2D plánek

2D plánek nemovitosti

Kontakty

Webová stránka nemovitosti: www.prodej-bytu-preucilova.cz

Prezentace na Facebooku.

Prezentace na LinkedIn.

Youtube kanál.

Realitní makléř : Matouš Kozumplík

www.matouskozumplik.cz

Realitní makléř – Praha
774 277 597
matous.kozumplik@adomus.cz
Prusíkova 2577/16, Praha 5, Stodůlky
Prodej bytu 2+kk s balkonem, garážovým stáním a sklepní kójí, Přeučilova, Praha 5, Stodůlky

Sdílet

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?