Koncoroční projev 2017

Koncoroční projev 2017
Jaký byl můj rok 2017 a s jakými cíli vstupuji do roku 2018?

Dobrý den,

v tomto koncoročním projevu chci během následující asi minuty shrnout letošní rok, nastínit plány do dalšího a hlavně poděkovat.

Letošní rok byl pro mne po pracovní stránce velmi náročný, ale zároveň to byla opravdu jízda a za nabyté vědomosti, zkušenosti a kontakty jsem opravdu vděčný.

V roce 2017 se mi povedlo realizovat přes 20 úspěšných realitních případů, rozšířit svůj tým o nové makléře a nastavit a systematicky rozšiřovat procesy a marketingové nástroje.

Důležitým milníkem je také spuštění projektů Adomus – finance jinak, kde klientům zajišťujeme velmi kvalitní servis pro financování nemovitostí a hlavně portál Championreality.cz, který je průvodce světem, ve kterém se potkávají klienti realitního trhu s těmi nejlepšími makléři online.

Vše jsou to pro mne velké osobní závazky a výzvy, na jejichž vývoj a růst v příštím roce se těším již nyní.

Nebylo by těchto výsledků a velkých cílů do budoucna bez lidí a týmů, kterým chci velmi poděkovat.

Děkuji svým tipařům a klientům za důvěru a trpělivost při obchodních případech.

Kolegům makléřům z naší kanceláře, ale i spolupracujícím makléřům za vytrvalost a inspiraci.

Obchodním partnerům za trpělivost a vhled z jiné perspektivy.

Mentorovi za zpětnou vazbu a motivaci.

A hlavně rodině za podporu a zejména manželce, která vše snáší a pomáhá mi.

Děkuji všem za spolupráci, užijte si svátky Vánoční a přeji úspěšný vstup do nového roku 2018, kdy se spolu opět uvidíme.

Sdílet

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?

Chcete být úspěšný realitní makléř?

  Chcete být úspěšný realitní makléř? Pojďme na tom společně pracovat! Já určitě nemám největší realitní kancelář a asi ani neprodávám nejvíce realit na světě.