Koronavirus | COVID-19

Praha

Tak to nejdůležitější zařízeno, posunuto, odloženo. Klienti obvoláni, informováni, zajištěni. A tedy, milí klienti a kolegové, děkuji za selský rozum, zodpovědnost a prevenci, se kterou ke vzniklé situaci přistupujete. Přeju si, abychom to vše co nejdříve zvládli s co nejmenšími ztrátami (teď nehovořím jen o těch finančních), třeba se i ponaučili a našli prostor pro zamyšlení se. A snad se opět za pár dní začneme zvesela vídat na prohlídkách, náběrech, focení, natáčení, podpisech atp. Do té doby jsem Vám plně k dispozici na telefonu, mailu i sociálních sítích a bude alespoň čas, vytvořit nějaký hodnotný obsah a taky se těším, že si ve zdraví užiju spoustu legrace s juniorem.

Zároveň jsme pozastavili osobní pohovory s novými kandidáty na pracovní pozice. Situaci brzy zvládneme, proto pokud vás láká práce v oboru realit, neváhejte nám zaslat svůj životopis na info@adomus.cz. Brzy se s Vámi spojíme.

Dávejte na sebe pozor a buďme zodpovědní jak k sobě, tak ke svému okolí.

Sdílet

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?