Koronavirus | COVID-19

Praha

Tak to nejdůležitější zařízeno, posunuto, odloženo. Klienti obvoláni, informováni, zajištěni. A tedy, milí klienti a kolegové, děkuji za selský rozum, zodpovědnost a prevenci, se kterou ke vzniklé situaci přistupujete. Přeju si, abychom to vše co nejdříve zvládli s co nejmenšími ztrátami (teď nehovořím jen o těch finančních), třeba se i ponaučili a našli prostor pro zamyšlení se. A snad se opět za pár dní začneme zvesela vídat na prohlídkách, náběrech, focení, natáčení, podpisech atp. Do té doby jsem Vám plně k dispozici na telefonu, mailu i sociálních sítích a bude alespoň čas, vytvořit nějaký hodnotný obsah a taky se těším, že si ve zdraví užiju spoustu legrace s juniorem.

Zároveň jsme pozastavili osobní pohovory s novými kandidáty na pracovní pozice. Situaci brzy zvládneme, proto pokud vás láká práce v oboru realit, neváhejte nám zaslat svůj životopis na info@adomus.cz. Brzy se s Vámi spojíme.

Dávejte na sebe pozor a buďme zodpovědní jak k sobě, tak ke svému okolí.

Sdílet

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?