Můj příběh

Matouš Kozumplík
Rád budu i Váš realitní makléř!

Povolání a činnost realitního makléře a obecně realitní obor jsou pro mne “koníčkem” na plný úvazek, kde se cítím jako ryba ve vodě nebo vodák na vodě. 

Cesta k tomuto poznání však nebyla, jak už to tak bývá, jednoduchá. O to více si vážím získaných zkušeností, které mi nyní dodávají nadhled a chuť pro odvádění kvalitních služeb a servisu pro klienty, kteří se na mne s důvěrou obrací.

Zvažujete-li prodej, pronájem, financování, správu, koupi či právní servis Vaší nemovitosti v oblasti Praha, Středočeský kraj, případně Čechy? Využijte služeb nadšeného a motivovaného profesionála se stabilním zázemím, kontakty a zkušenostmi z oboru realit. I pro Vás chci být nejlepší realitní makléř.

Reality se dají dělat jen pořádně, nebo raději vůbec.
Často slýchávám otázku, proč jsem si vybral práci realitního makléře?
Co mě na této práci baví? Proč mě naplňuje? Proč bych neměnil?

Vždy mě práce v realitách lákala. Nechtěl jsem být ale jedním z mnoha makléřů, kterým jde primárně o jednorázové peníze a již méně nebo vůbec jim záleželo na klientech. Samozřejmě, vše je o lidech a dnes znám spoustu makléřů, kteří dělají svoji práci výborně.

Když jsem zvažoval, jak začít, přicházelo v úvahu několik variant. Po setkání se zástupci většiny franšízových a pobočkových kanceláří v ČR se mi jevilo coby nejefektivnější řešení vytvoření vlastní firmy, brandu i kanceláře a začít ji budovat „od píky“. Pak jsem ale na základě osobní vazby oslovil Adomus a krátce na to následovalo setkání.

Jednání probíhalo neformálně, bez vychloubání, planých slibů a stavění vzdušných zámků

Nikdo mě nepřesvědčoval o tom, jak dělají reality lépe, ani se mi nesnažil předložit „lepší“ konkurenční nabídku. O tom to vůbec nebylo. Právě naopak. Narovinu jsme se pobavili o realitním byznysu, o tom, jak to v Adomusu reálně chodí, jaké jsou vize a cíle společnosti a jak přistupují k trhu, konkurenci i klientům. Pro makléře je v Adomusu skvělé to, že se každý může zapojit dle svých silných stránek a individuálních schopností.

Hodnoty, postoj, systém, kvalita a potenciál jsou důvody, proč jsem se rozhodl pro Adomus.
Prohlédnětě si můj Instagram