Sdílet:
Informace o ceně Vám rád poskytnu osobně.
vč. provize a právního servisu

Popis

Dobrý den,

pokud uvažujete o velkorysém rodinném bydlení s dostatkem místa a soukromí pro každého člena rodiny, nebo jste se rozhodli uložit své úspory do nemovitosti s nízkými náklady a zajímavým zhodnocením, pak Vám tento dům může splnit i obě možnosti.

Na prodej Vám nabízíme čerstvě dokončenou a zkolaudovanou novostavbu domu na okraji Prahy v obci Hostivice – Litovice. Jestli jste hledali klidné místo, unikátní nemovitost a atraktivní lokalitu s dobrou dopravní dostupností, pak Vás vila Hanička opravdu okouzlí.

Majitelé dům stavěli pro sebe a svoji rodinu. Jako zázemí a zhodnocení majetku pro další generace. Proto si na stavbě dali patřičně záležet a s mravenčí pečlivostí jej dokončili tak řka vlastníma rukama. Původní záměr se však změnil a tak dům hledá nového vlastníka. Nejen, že byl vystaven ve vysoké kvalitě a standardu, ale hlavně svým novým majitelům nabízí širokou škálu využití. A to ať už z pohledu bydlení, podnikání nebo investice a výnosů z budoucích nájmů. Výhodou je, že je již dům kompletně dokončen, vybaven a připraven na nastěhování. Stačí jej jen vybavit nábytkem dle svých představ, případně drobně upravit dispozici dle preferencí a dalšího záměru.

Dispozice domu není zcela standardní, lze jej využít například jako dvě samostatné bytové jednotky o podlahové ploše cca 160m2, další variantou je využití jednoho patra bydlení, druhého k podnikání a objekt by se dal klidně rozdělit na pět samostatných obytných jednotek s veškerým zázemím. V přízemí jsou dvě kuchyně, tři koupelny, obývací pokoj, pracovna, ložnice a dětský pokoj. V patře pak na stejném půdorysu nalezneme o jednu kuchyň více, která je umístěna v pracovně a dává tak možnost k vytvoření samostatné jednotky 1+kk. Abyste získali lepší přehled o dispozici či potenciálu vily, podívejte se na přiložené půdorysy nebo si dům rovnou projděte ve virtuální prohlídce.

Stavba je osazena do severozápadního rohu pozemku. Dům je zastřešen pultovou střechou s falcovaným plechem Lindab. Okolí domu je převážně zatravněné a na jihovýchodní straně – za příjezdovou branou je šest parkovacích míst. Stavba je založena na základových betonových pasech. Zdivo je z pórobetonových tvárnic Ytong se zateplovacím systémem z EPS tl. 120mm. Plastová okna i dveře mají trojskla a dálkově ovládané venkovní rolety. Vytápění je v celém domě řešeno elektrickým podlahovým topením. Ohřev užitkové vody pak v jednotlivých částech zajišťují elektrické bojlery. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu 230 i 400V i kanalizaci a k dispozici je také kopaná studna. Ložnice mají přípravu na klimatizační jednotky.

Zajímají Vás další informace? Zavolejte, napište, nebo se rovnou přijďte podívat. Rád se Vám budu věnovat.

Video

Lokalita

Parametry

Poloha objektu
samostatný
Užitná plocha
322
Počet podlaží
2
Velikost - počet pokojů
5 a více pokojů
Podlahová plocha
322
Plocha pozemku
821
Typ domu
patrový
Typ budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Zastavěná plocha
215
Plocha parcely
821
Plocha teras
18
Rok kolaudace
2022
Vybaveno

kuchyňské linky vč. spotřebičů, koupelny vč. toalet, sprchových koutů a bojlerů na ohřev vody

Počet bytů
5
Umístění objektu
klidná část obce
Plocha zahrady
600
Typ komunikace
dlážděná
Topení
lokální - elektrické
Doprava
vlak, dálnice, silnice, MHD
Elektřina
230 V, 400 V
Voda
dálkový vodovod
Odpad
kanalizace
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb

Virtuální prohlídka - Matterport

Náhled plánů