Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print
14.990.000Kč
vč. provize a právního servisu

Popis

Klid, prostor, příroda, pohodlí, příjemná atmosféra, zeleň, velký pozemek, rodinné zázemí, potenciál komerčního využití, možnost dalšího rozšíření. To vše Vám nabízí unikátní přízemní dům se zastavěnou plochou 515m2, který se nachází na okraji obce Chleby, cca 35 minut od Prahy. Obytný prostor / bytová jednotka vznikla kvalitní a promyšlenou přestavbou původního stavení a pro případné relaxační či komerční využití byly ponechány halové prostory, dříve využívané jako garáž, sklad i dílna. I ty lze však dodělat dle představ nového vlastníka. Ačkoliv se na domě nepodařilo vše dokončit, na provedených změnách a  rekonstrukci si majitelé dali záležet. Dělali to pro sebe. Díky použití kvalitních materiálů a technickému provedení lze náklady na provoz držet s ohledem na velikost prostoru na poměrně nízké úrovni i v dnešní době.

Bytová jednotka je o dispozici 3+kk s příslušenstvím (předsíň s šatnou, chodba, koupelna, wc a dvě technické místnosti) a užitnou plochou 185m2 vás zaujme svým dispozičním řešením a velkým prostorem. V obývacím pokoji Vás nadchnou velkoformátová okna, která prostoru dodávají spoustu světla a je zde výhled do přírody. Nejen v letních měsících můžete využít posezení na terasách, v altánu případně u ohniště. Rozloha, umístění i charakter pozemku (7256m2) nabízí zajímavý potenciál využití. Různé typy zeleně a “sektory” v zahradě skýtají různá zákoutí a možnosti využití od relaxace, výroby i zahradničení, her atp.

Dům je napojen na přívod elektrické energie, voda je řešena vlastní studnou s užitkovou i pitnou vodou a kanalizace je napojena na vlastní jímku. Financování je možné hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Jedná se určitě o velmi jedinečnou, atypickou a zajímavou nemovitost, ať už pro soukromé nebo komerční využití. Rád se Vám budu věnovat na osobním setkání a první dojem si můžete vytvořit již díky videu či virtuální prohlídce.

Video

Lokalita

  • Chleby 69, 257 41 Chleby

Parametry

Poloha objektu
samostatný
Užitná plocha
185
Počet podlaží
1
Velikost - počet pokojů
3 pokoje
Podlahová plocha
400
Plocha pozemku
7771
Typ domu
přízemní
Typ budovy
smíšená
Stav budovy
velmi dobrý
Zastavěná plocha
515
Plocha parcely
7771
Plocha teras
45
Rok rekonstrukce
2016
Rok kolaudace
2020
Dílna
230
Další nebytové prostory
garáž, dvojgaráž, přístřešek
Umístění objektu
okraj obce
Plocha zahrady
7256
Stromy
ano
Typ komunikace
asfaltová
Ostatní
plot
Topení
ústřední - elektrické
Doprava
autobus
Elektřina
230 V, 380 V
Voda
zdroj pro celý objekt
Odpad
jímka

Virtuální prohlídka - Matterport

Náhled plánů

Reference

Veronika Jankovičová

S p. Kozumplíkem jsme se znali již dlouho před tím, než jsem ho požádala, aby zařídil prodej družstevního podílu po mém tatínkovi. Z předchozí komunikace na mne už od počátku působil on i firma Adomus velice seriózně a čestně, proto jsem při příležitosti prodeje oslovila z řad známých makléřů právě jeho. Že jsem se při této volbě nemýlila, jsem pochopila již velice záhy, protože jsem p. Kozumplíkovi nadělila poměrně složitý případ – za ne moc hezký družstevní byt bez výtahu chceme co nejvíce. On se toho však ujal bez smlouvání o mých požadavcích, a byl ochoten mi vyjít vstříc v tom, že na pravého zájemce si klidně počkáme. Nakonec úspěšně rozpustil i mou začínající nervozitu, když to opravdu trvalo trošku déle a k prodeji nakonec došlo přesně v době, kterou p. Kozumplík predikoval. Prostě věděl, co dělá. Prodej dopadl bez velkých ústupků, přišla jsem v podstatě až k finálním podpisům, což jsem si jako matka malého dítěte opravdu přála. Pan Kozumplík mi v závěru pomohl dořešit i dohledání „ztracené“ sklepní kóje, což opravdu z pozice makléře nemusel řešit, nicméně mi tím nesmírně odlehčil a tímto mu ještě jednou děkuji.

Kuba & Aneta
Praha 5, Velká Ohrada

Touto cestou děkujeme panu Kozumplíkovi za veškerý servis spojený s koupí bytu.
Vzhledem k velmi špatné předchozí zkušenosti s prodejem nemovitosti jinou makléřkou, můžeme porovnávat práci obou. A musíme konstatovat, že práce Matouše Kozumplíka je někde úplně jinde. Pokud bychom ještě někdy uvažovali o další nemovitosti, s důvěrou bychom se opět obrátili na něj. Od prvního hovoru to bylo vždy příjemné a milé jednání, vše ochotně vysvětlil, zajistil až do posledního kroku, kdy došlo k předání bytu a i tím pro něj práce nekončila, ochotně s námi konzultuje další kroky a administrativu. Oceňujeme hlavně profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup!
Ještě jednou děkujeme! K & A