Sdílet:

Prodej velkého rodinného domu se zajímavým potenciálem. Měcholupy 67

Měcholupy 67, 43931 Měcholupy
4.990.000,-
vč. provize a právního servisu

Popis

Vlastní bydlení, investiční nemovitost, prostory pro podnikání? Záleží na Vás co v této příležitosti uvidíte. Současní majitelé si přáli vybudovat bydlení pro sebe a postupně pak dát dohromady zbytek domu a další bytové jednotky pak pronajímat. To se doposud podařilo jen z části a tak dům čeká na nového majitele.

Dům je samostatná, dvoupodlažní, částečně podsklepená stavba se sedlovou střechou, kde je možnost využít podkrovní prostory. Stáří domu je cca ze začátku 20. století. Technický stav objektu je dobrý a prvky dlouhodobé životnosti jsou v pořádku.

V 2NP se nachází byt č. 1, který byl kompletně rekonstruován a majitelé jej užívali sami, odtud je také vstup do nevyužitého podkroví. Dispozičně se jedná o 3+1 a 67m2 podlahové plochy (více ve fotografiích). Na patře je pak další 3+1 s 64m2, ten byl také částečně modernizován, ale určitě si zaslouží další obměnu. V přízemí jsou pak prostory, které byly dříve využívány jako městská knihovna. Nyní je to předěláno na „byt č. 3“ s dispozicí 2+kk. Jako ateliér, kancelář či prostor pro bydlení může být využito další místo s označením „byt č.4“. Zde byly provedeny bourací práce a je vše připraveno na rekonstrukci. Ze společné chodby jsou pak ještě vstupy do dvou technických místností.

Na pozemku jsou pak umístěny bývalé chlévky, nyní sloužící jako úložné a skladovací prostory k jednotlivým jednotkám. Dalším objektem je pak cihlový „domek“ se dvěma místnostmi, který sloužil jako dílna. Bonusem je pak soukromá zahrada pod domem, kde majitelé vybudovali pergolu s posezením a je zde místo také např. na bazén, trampolínu apod.

Dům je v osobním vlastnictví a lze jej financovat hypotečním úvěrem.

Pro více informací mne prosím kontaktujte, rád se Vám budu věnovat. Určitě Vám pak mohu pro získání bližší představy a potenciálu možností doporučit osobní prohlídku.

 

Lokalita

Parametry

Poloha objektu
samostatný
Užitná plocha
225
Počet podlaží
2
Velikost - počet pokojů
Atypický
Podlahová plocha
255
Plocha pozemku
551
Typ domu
patrový
Typ budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý
Zastavěná plocha
202
Plocha parcely
551
Počet bytů
4
Další nebytové prostory
přístřešek
Umístění objektu
klidná část obce
Typ komunikace
asfaltová
Topení
lokální - elektrické
Doprava
vlak, silnice, autobus
Elektřina
230 V, 380 V
Voda
zdroj pro celý objekt
Odpad
septik
Plyn
plynovod
Užitná plocha v přízemí
94
Užitná plocha v podkroví
131

Náhled plánů