Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print
40.000.000,-Kč
vč. provize a právního servisu

Popis

Velkolepá vila se zajímavou historií už z konce 19. století, jíž nechal její dřívější majitel, v tu dobu generální ředitel Živnobanky, v roce 1928 přestavět do dnešní podoby. Vila Girofla byla stavěna spolu se sousední vilou Giroflé a ve své době patřily mezi architektonické skvosty a z pohledu bydlení mezi absolutní špičku.

O vilu, jako rodinné sídlo, se staralo a udržovalo ji několik generací. S grácií přestála složitá období, která historie přinášela. Třeba světové války nebo změny politických režimů. I přes patrné známky času si doposud zachovala jedinečnou atmosféru.

Bohatá historie a zajímavý příběh jsou určitě “třešničkou na dortu”, ale důležitější je v tuto chvíli neskutečný potenciál, který vila s přilehlým pozemkem (7624m2) nabízí. V domě zažijete pocit naprosté výjimečnosti a to hlavně díky jeho parametrům a velikosti pozemku. To vše můžete využít pro realizaci Vašich představ, ať už pro vytvoření honosného rodinného sídla nebo pro realizaci vašeho podnikatelského záměru či podnikání.

Patříte-li mezi ty, kteří hledají takto ojedinělou nemovitost, rád Vás jí provedu a seznámím Vás s konkrétní dispozicí, technickými parametry i ostatními detaily.

Rád se Vám budu věnovat.

Video

Lokalita

  • V Sedlci 23/9, Praha 6 Sedlec

Parametry

Poloha objektu
samostatný
Užitná plocha
400
Počet podlaží
4
Velikost - počet pokojů
Atypický
Podlahová plocha
450
Plocha pozemku
7869
Typ domu
patrový
Typ budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Zastavěná plocha
188
Plocha parcely
7869
Počet podlaží pod zemí
1
Plocha balkonu
10
Plocha teras
12
Stáří objektu
125
Rok rekonstrukce
1928
Sklep
145
Počet bytů
3
Velikost bytů

145m2 dispozice 4+1

Další nebytové prostory
garáž, přístřešek
Umístění objektu
klidná část obce
Plocha zahrady
7624
Typ komunikace
betonová
Topení
ústřední - plynové
Doprava
vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Elektřina
230 V
Voda
dálkový vodovod
Odpad
kanalizace
Plyn
plynovod
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb

Virtuální prohlídka - Matterport

Náhled plánů

Reference

Pavlína, Praha 8 – Karlín

Tušila jsem, že prodej nemovitosti bude stresová záležitost. Měla jsem ale veliké štěstí, že jsem narazila na profesionála v každém ohledu. Pan Kozumplík byl vždy na schůzku připraven a dokázal rychle najít řešení do každé situace. Oceňuji jeho smysl pro zodpovědnost vůči klientům na obou stranách. Bylo zjevné, že je pro něj důležité, aby byl spokojen nejen jeho klient, ale i budoucí majitel nemovitosti. Je skvělé, když se potkáte s profesionálem a zažíváte, že někdo svou profesi zvládá a díky tomu může předvídat a “myslet” za vás. Kdyby všichni zvládali svou práci jako pan Kozumplík, bylo by na světě krásně! Ještě jednou moc a moc děkuji!