Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost.

Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás, našich klientů, tipařů a realitního trhu, jehož jsme všichni součástí.

Poslední rok s covidem byl náročný pro všechny. I my jsme se museli přizpůsobit novým pravidlům „hry“ a s kolegy jsme provedli spoustu změn. Neustále přemýšlíme, jak vám být nablízku, jak zlepšit naše služby, marketing a jak celý tým realitních makléřů a zázemí kanceláře posouvat dál.

Videoprohlídky, virtuální prohlídky, profesionální fotografie, home staging, kampaně na facebooku, youtube, webové stránky nemovitostí, vizualizace, foto staging, záběry z dronu a další marketingové nástroje se staly součástí prakticky každé zakázky, kterou pro Vás realizujeme.

V Adomusu nemovitosti jen nepřevádíme – prodáváme je. Do marketingu, technologií, vývoje a týmu profesionálních dodavatelů investujeme nemalé prostředky. A víte proč? Prostě to funguje. A to nejen v rychlosti prodeje nebo ve výši dosažené ceny. I emoce při prodeji a nákupu nemovitosti hrají velkou roli. Často jde o životní rozhodnutí a investici všech úspor. Proto chceme, aby se prodávající i kupující cítili komfortně, v bezpečí a i při této náročné transakci zažili pozitivní zkušenost.

Co to všechno znamená v číslech? Za první dva měsíce letošního roku jsme realizovali 17 zakázek v celkové prodejní ceně přes 60 mil. Kč.

Moc děkujeme za důvěru a těšíme se na další klienty a zakázky, o které se rádi postaráme.

Sdílet

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?