Sdílet:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on print
4.999.000,-Kč
vč. provize a právního servisu

Popis

Moc hezký a poměrně velký dům na prodej, kterých v blízkém okolí v nabídce mnoho nenajdete, může být váš. A to v obci Okříšky. Ty se nachází asi 10 kilometrů od Třebíče a se zhruba dvěma tisíci obyvatel jsou důležitým železničním uzlem mezi Jihlavou, Znojmem a Brnem. I díky tomu nabízí veškerou občanskou vybavenost, kulturní i sportovní vyžití a místním se zde bydlí prostě fajn.

Dům byl postaven a zkolaudován v roce 1995 a od té doby již také prošel drobnými změnami a dále se pracuje na modernizaci (např. horní koupelny, zateplení, garážových vrat apod.). Dům je vhodný pro velkou rodinu popř. je také možné jej předělat na “dvougenerační”. U domu je sice relativně malý pozemek, ale to se bude líbit zájemcům, kteří se nechtějí starat o velké zahrady, nebo již vlastní třeba rekreační nemovitost.

Rodinný dům má dispozici 5+1, dvě koupelny, halu, dvě WC, šatnu, garáž a parkovat se dá i v ulici před domem.  V přízemí  se nachází zádveří (5m2), hala ze schodištěm (22m2), koupelna se sprchovým koutem (3,5m2) a wc (2m2). Ale hlavně je zde obývací pokoj (20m2) s velkými francouzskými okny a kuchyň (16m2).  Z chodby je pak vstup do garáže (25m2) s úložnými prostory.

Druhé podlaží nabízí 4 ložnice (12 až 21m2) velkou chodbu odkud se krom všech pokojů vchází také do šatny, koupelny (v rekonstrukci) a wc. Schodištěm se pak dostaneme na půdu, která je vhodná k vybudování podkroví. Dům je téměř zcela podsklepen a krom technických místností a skladů je zde k dispozici kuchyňský kout a prádelna se sušárnou.

Při stavbě domu byly použity kvalitní materiály i technické řešení. Cihlová konstrukce je zateplena 10cm polystyrenem. V oknech jsou izolační trojskla, podlahy plovoucí, topení je částečně podlahové vyhřívané plynovým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva. Ohřev vody je řešen bojlerem.

V domě je možnost využít O2 přípojky, případně místního provozovatele internetu. Měsíční náklady na provoz pro čtyřčlennou rodinu byly cca 6500,-. Nákup domu lze financovat hypotečním úvěrem s jehož zajištěním Vám rád pomůžu. Podívejte se na virtuální prohlídku a nebo video a samozřejmě se budu těšit na osobní prohlídky. Zavolejte nebo napište, rád se vám budu věnovat.

Video

Lokalita

  • V zahradách 563, Okříšky

Parametry

Poloha objektu
samostatný
Užitná plocha
175
Počet podlaží
4
Velikost - počet pokojů
5 a více pokojů
Podlahová plocha
165
Plocha pozemku
255
Typ domu
patrový
Typ budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Zastavěná plocha
120
Plocha parcely
255
Počet podlaží pod zemí
1
Plocha balkonu
10
Rok kolaudace
1995
Sklep
58
Další nebytové prostory
garáž
Umístění objektu
klidná část obce
Plocha zahrady
135
Typ komunikace
asfaltová
Schodiště
zábradlí - dřevěné
Ostatní
plot
Telekomunikace
telefon, internet
Topení
lokální - plynové
Doprava
vlak, silnice, autobus
Elektřina
230 V, 380 V
Voda
dálkový vodovod
Odpad
kanalizace
Plyn
plynovod
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb

Virtuální prohlídka - Matterport

Náhled plánů

Reference

Karel V., Pečky, reference
Karel V.
Pečky

Vážený pane řediteli.

obracím se na Vás s vyslovením mého poděkování za Naši dosavadní spolupráci při prodeji našich stavebních pozemků ve Velkých Chvalovicích.

Mé velké díky patří celému vašemu týmu, který dle mého názoru pracuje na velmi vysoké odborné a i profesionální úrovni ve všech oblastech činností a služeb, které svým klientům poskytujete.

Asi nejvíce bych chtěl vyzdvihnout spolupráci s p.Marcinekovou a p.Kozumplíkem, se kterými veškerá jednání probíhala naprosto korektně a v přátelské formě.

Pevně věřím, že se Naše spolupráce bude dál úspěšně rozvíjet při přípravě a realizaci Našich plánovaných budoucích projektů.

V dnešní době není moc společností zabývajících se realitní činností, které by měly takový čestný a transparentní přístup ke své práci.

Proto si našeho obchodního vztahu velmi Vážím a děkuji Vám za něj.

S pozdravem

Karel V.