Reference

Kuba & Aneta
Praha 5, Velká Ohrada

Touto cestou děkujeme panu Kozumplíkovi za veškerý servis spojený s koupí bytu.
Vzhledem k velmi špatné předchozí zkušenosti s prodejem nemovitosti jinou makléřkou, můžeme porovnávat práci obou. A musíme konstatovat, že práce Matouše Kozumplíka je někde úplně jinde. Pokud bychom ještě někdy uvažovali o další nemovitosti, s důvěrou bychom se opět obrátili na něj. Od prvního hovoru to bylo vždy příjemné a milé jednání, vše ochotně vysvětlil, zajistil až do posledního kroku, kdy došlo k předání bytu a i tím pro něj práce nekončila, ochotně s námi konzultuje další kroky a administrativu. Oceňujeme hlavně profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup!
Ještě jednou děkujeme! K & A

Galina
Praha 5, Stodůlky

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kozumplíkovi za perfektní spolupráci. U mě to začalo koupí bytu, kdy od prvního hovoru musím pochválit férové a příjemné jednání. Jelikož to byla má první koupě, měla jsem poměrně hodně dotazů a nejasností a jsem velmi ráda, že jako makléře jsem měla právě pana Kozumplíka. Jako velký profesionál poradil mi se vším a uměl zodpovědět dotazy nejrůznějšího typu. Právě díky jeho skvělé práci jsem se rozhodla využít služeb i v hledání nájemníků. I v této oblasti pan Kozumplík zajistil perfektní servis, za krátkou dobu jsem měla připraveného a prověřeného nájemníka. Velmi oceňuji právě to, že nájemníky pan Kozumplík prověřuje a nebere hned prvního, což značí kvalitní práci. Příprava smluv, domlouvání a předání bytů probíhalo vždy hladce. Pokud chcete být bezstarostným a spokojeným klientem, vyberte Matouše Kozumplíka.

Galina, Praha, reference
Tomáš V.
Praha | Vysočina

Matouše Kozumplíka jako realitního makléře jsem de facto náhodou poznal zrovna v době, kdy jsem hledal ke koupi byt v Praze. Díky osudu za něj. Díky Matoušovi se v brzké době mohu nastěhovat do nového bydlení, které splňuje všechny mé vysněné představy. Po celou dobu naší komunikace bylo Matoušovo jednání zcela profesionální, konstruktivní a rychlé. Matouš současně jednal nestranně a dbal na vyváženost požadavků jak prodávajícího, tak kupujícího. Odpovědi na mé e-maily z ranních 1.30h jsem ve 4.30h opravdu nečekal. 🙂 Není v oboru takových mnoho a o to více si vážím toho, že jsem měl možnost právě s Matoušem spolupracovat. Děkuji!

Tomáš, Vysočina, reference
Jana
San Jose

Vážený pane Kozumplíku,

velice Vám děkuji za to, jak jste mi vyšel vstříc a za Vaši ochotu mi pomoci.

Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Dobře se mi s Vámi spolupracuje.

Přeji Vám jen samé úspěchy, a to jak, v práci, tak i v osobním životě.

Se srdečným pozdravem, Jana.

Jana, San Jose, reference
Tomáš
40 let | Praha

Spolupracoval jsem s Adomus Reality, konkrétně s panem Matoušem Kozumplíkem, při prodeji mého bytu v květnu 2018. Smlouva byla velmi srozumitelná. Jednání pana Kozumplíka velmi korektní a profesionální. Všechno, co jsme si domluvili, proběhlo tak jak bylo domluveno. Na setkání přišel vždy připraven a dobře informován. Prohlídky bytu byly z jeho strany velmi pečlivě připraveny a domluveny se zájemci. Vždy jsem byl srozumitelně informován o dalších postupech, termínech, apod. S právní podporou Adomus Reality jsem byl spokojen. Tuto společnost a pana Kozumplíka mohu jen doporučit. Pokud bych v budoucnu kupoval nebo prodával nemovitost, určitě nebudu hledat jiného partnera.

Tomáš, Praha, Reference
Karel V.
Pečky

Vážený pane řediteli.

obracím se na Vás s vyslovením mého poděkování za Naši dosavadní spolupráci při prodeji našich stavebních pozemků ve Velkých Chvalovicích.

Mé velké díky patří celému vašemu týmu, který dle mého názoru pracuje na velmi vysoké odborné a i profesionální úrovni ve všech oblastech činností a služeb, které svým klientům poskytujete.

Asi nejvíce bych chtěl vyzdvihnout spolupráci s p.Marcinekovou a p.Kozumplíkem, se kterými veškerá jednání probíhala naprosto korektně a v přátelské formě.

Pevně věřím, že se Naše spolupráce bude dál úspěšně rozvíjet při přípravě a realizaci Našich plánovaných budoucích projektů.

V dnešní době není moc společností zabývajících se realitní činností, které by měly takový čestný a transparentní přístup ke své práci.

Proto si našeho obchodního vztahu velmi Vážím a děkuji Vám za něj.

S pozdravem

Karel V.

Karel V., Pečky, reference
Jan V.
Praha

“Kupoval jsem byt přes pana Kozumplíka. Velmi profesionální jednání. Připravenost na každé setkání. Perfektní znalost všech postupů při koupi bytu i dokumentů (včetně stanov družstva). Ochota kdykoliv vše vysvětlit. I po podepsání všech smluv je pan Kozumplík k dispozici. 100% doporučuji spolupráci s panem Kozumplíkem.”

Pěkný den,

Jan V.

Jan V., Praha, reference
Leoš
Praha

Prodej nemovitosti ve spolupráci s Matoušem Kozumplíkem je sázka na jistotu. Příjemná komunikace, pravidelné informování, doporučování taktiky, otevřenost a profesionalita. Díky zkušenosti s prodejem nemovitostí v posledních letech, musím a chci dát opravdu velkou jedničku. Pokud budete prodávat nebo nakupovat s panem Kozumplíkem, budete spokojeni. Ještě jednou děkuji!

Leoš, Praha, reference
Petr
Vysočina

S panem Matoušem Kozumplíkem jsem měl možnost komunikovat, když jsem prodával rodinnou nemovitost a neměl jsem nikdy s prodejem realit zkušenost. Velmi oceňuji jeho citlivý a pozorný přístup. Přesvědčil mne, že je pravým profíkem tím, že v prvé řadě naslouchá, zjišťuje potřeby a nechce jen za každou cenu udělat obchod. Kromě odborných dovedností, kterými nesporně disponuje, je výborným poradcem a dobře mi uměl poradit. Tak se má dělat dle mne obchod s realitami! Pomáhat klientům, ne jen prodávat za každou cenu. Mohu jej jednoznačně doporučit, pokud hledáte kvalitního makléře, na něhož se chcete spolehnout!

Petr, Vysočina, reference
Karel
38 let | Praha

Pan Matouš Kozumplík je člověk, který rozhodně ví, co v životě chce.
Když se rozhodl podnikat na realitním trhu České republiky, uvědomil si to nejzásadnější, a to, že zisk z realitního podnikání nemůže být nikdy na 1. místě. Proto neřeší jednorázové obchody, jako např. potkat zákazníka, „dostat“ z něho co největší provizi a pak hledat dalšího zákazníka a neustále opakovat tento koloběh, který má zažitý většina realitních kanceláří v ČR. Velice dobře si uvědomuje to, že důvěru zákazníka je nutné si nejdříve zasloužit a odpracovat.
Proto mu dávám jednoznačně zelenou!

Karel, Praha, reference