Reference

Karel Drchal, Praha

Svět realit je občas velká džungle plno neznámých. Oceňuji, že se mohu na Matouše obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Zejména je pro mě důležitá úspora času při správě mých investičních nemovitostí.

Rostislav Janata, Praha 8 – Troja

Rád bych tímto poděkoval panu Kozumplíkovi za skvělý přístup, rady a pomoc s prodejem našeho pražského bytu. Oceňuji především jeho trpělivost a podporu, kdy neváhal řešit prodej bytu po pracovní době či o víkendech. Za necelé tři měsíce se nám společnými silami podařilo byt prodat ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Ještě jednou moc děkuji!

Pavlína, Praha 8 – Karlín

Tušila jsem, že prodej nemovitosti bude stresová záležitost. Měla jsem ale veliké štěstí, že jsem narazila na profesionála v každém ohledu. Pan Kozumplík byl vždy na schůzku připraven a dokázal rychle najít řešení do každé situace. Oceňuji jeho smysl pro zodpovědnost vůči klientům na obou stranách. Bylo zjevné, že je pro něj důležité, aby byl spokojen nejen jeho klient, ale i budoucí majitel nemovitosti. Je skvělé, když se potkáte s profesionálem a zažíváte, že někdo svou profesi zvládá a díky tomu může předvídat a „myslet“ za vás. Kdyby všichni zvládali svou práci jako pan Kozumplík, bylo by na světě krásně! Ještě jednou moc a moc děkuji!

Jaruška

Děkuji moc za profesionální přístup a podporu při prodeji našeho bytu. Určitě Vás budu všem doporučovat.
Přeji pohodové léto a ještě jednou díky.

Veronika Jankovičová

S p. Kozumplíkem jsme se znali již dlouho před tím, než jsem ho požádala, aby zařídil prodej družstevního podílu po mém tatínkovi. Z předchozí komunikace na mne už od počátku působil on i firma Adomus velice seriózně a čestně, proto jsem při příležitosti prodeje oslovila z řad známých makléřů právě jeho. Že jsem se při této volbě nemýlila, jsem pochopila již velice záhy, protože jsem p. Kozumplíkovi nadělila poměrně složitý případ – za ne moc hezký družstevní byt bez výtahu chceme co nejvíce. On se toho však ujal bez smlouvání o mých požadavcích, a byl ochoten mi vyjít vstříc v tom, že na pravého zájemce si klidně počkáme. Nakonec úspěšně rozpustil i mou začínající nervozitu, když to opravdu trvalo trošku déle a k prodeji nakonec došlo přesně v době, kterou p. Kozumplík predikoval. Prostě věděl, co dělá. Prodej dopadl bez velkých ústupků, přišla jsem v podstatě až k finálním podpisům, což jsem si jako matka malého dítěte opravdu přála. Pan Kozumplík mi v závěru pomohl dořešit i dohledání „ztracené“ sklepní kóje, což opravdu z pozice makléře nemusel řešit, nicméně mi tím nesmírně odlehčil a tímto mu ještě jednou děkuji.

Kuba & Aneta
Praha 5, Velká Ohrada

Touto cestou děkujeme panu Kozumplíkovi za veškerý servis spojený s koupí bytu.
Vzhledem k velmi špatné předchozí zkušenosti s prodejem nemovitosti jinou makléřkou, můžeme porovnávat práci obou. A musíme konstatovat, že práce Matouše Kozumplíka je někde úplně jinde. Pokud bychom ještě někdy uvažovali o další nemovitosti, s důvěrou bychom se opět obrátili na něj. Od prvního hovoru to bylo vždy příjemné a milé jednání, vše ochotně vysvětlil, zajistil až do posledního kroku, kdy došlo k předání bytu a i tím pro něj práce nekončila, ochotně s námi konzultuje další kroky a administrativu. Oceňujeme hlavně profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup!
Ještě jednou děkujeme! K & A

Galina
Praha 5, Stodůlky

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Kozumplíkovi za perfektní spolupráci. U mě to začalo koupí bytu, kdy od prvního hovoru musím pochválit férové a příjemné jednání. Jelikož to byla má první koupě, měla jsem poměrně hodně dotazů a nejasností a jsem velmi ráda, že jako makléře jsem měla právě pana Kozumplíka. Jako velký profesionál poradil mi se vším a uměl zodpovědět dotazy nejrůznějšího typu. Právě díky jeho skvělé práci jsem se rozhodla využít služeb i v hledání nájemníků. I v této oblasti pan Kozumplík zajistil perfektní servis, za krátkou dobu jsem měla připraveného a prověřeného nájemníka. Velmi oceňuji právě to, že nájemníky pan Kozumplík prověřuje a nebere hned prvního, což značí kvalitní práci. Příprava smluv, domlouvání a předání bytů probíhalo vždy hladce. Pokud chcete být bezstarostným a spokojeným klientem, vyberte Matouše Kozumplíka.

Galina, Praha, reference
Tomáš V.
Praha | Vysočina

Matouše Kozumplíka jako realitního makléře jsem de facto náhodou poznal zrovna v době, kdy jsem hledal ke koupi byt v Praze. Díky osudu za něj. Díky Matoušovi se v brzké době mohu nastěhovat do nového bydlení, které splňuje všechny mé vysněné představy. Po celou dobu naší komunikace bylo Matoušovo jednání zcela profesionální, konstruktivní a rychlé. Matouš současně jednal nestranně a dbal na vyváženost požadavků jak prodávajícího, tak kupujícího. Odpovědi na mé e-maily z ranních 1.30h jsem ve 4.30h opravdu nečekal. 🙂 Není v oboru takových mnoho a o to více si vážím toho, že jsem měl možnost právě s Matoušem spolupracovat. Děkuji!

Tomáš, Vysočina, reference
Jana
San Jose

Vážený pane Kozumplíku,

velice Vám děkuji za to, jak jste mi vyšel vstříc a za Vaši ochotu mi pomoci.

Jsem ráda, že jsem Vás poznala. Dobře se mi s Vámi spolupracuje.

Přeji Vám jen samé úspěchy, a to jak, v práci, tak i v osobním životě.

Se srdečným pozdravem, Jana.

Jana, San Jose, reference
Tomáš
40 let | Praha

Spolupracoval jsem s Adomus Reality, konkrétně s panem Matoušem Kozumplíkem, při prodeji mého bytu v květnu 2018. Smlouva byla velmi srozumitelná. Jednání pana Kozumplíka velmi korektní a profesionální. Všechno, co jsme si domluvili, proběhlo tak jak bylo domluveno. Na setkání přišel vždy připraven a dobře informován. Prohlídky bytu byly z jeho strany velmi pečlivě připraveny a domluveny se zájemci. Vždy jsem byl srozumitelně informován o dalších postupech, termínech, apod. S právní podporou Adomus Reality jsem byl spokojen. Tuto společnost a pana Kozumplíka mohu jen doporučit. Pokud bych v budoucnu kupoval nebo prodával nemovitost, určitě nebudu hledat jiného partnera.

Tomáš, Praha, Reference