Sdílet:
Štětínská 379/6 181 00 Praha 8-Bohnice
5.550.000,-
vč. provize a právního servisu

Popis

Ne všechny byty v paneláku musí být stejné. Teda ty původní vlastně určitě byly, ale v dnešní době lze s trochou kreativity a vhodných materiálů posunout bydlení v paneláku na zcela jinou úroveň.  Zvlášť pokud půjde o rekonstrukci skutečně zachovalého bytu. A pokud se, jako v tomto případě, přidá výhled do zeleně a korun stromů, jde již o opravdu zajímavou nabídku.

Konkrétně se bavíme o bytě ve 3. patře revitalizovaného panelového domu, který má dispozici 3+1 a podlahovou plochu 66m2 + 7m2 lodžii a sklep v přízemí. Po vstupu do bytu se ocitnete v klasické chodbě se samostatnými vchody do jednotlivých místností. Aktuálně je zde umístěna také šatna. Na sever jsou orientovány ložnice a další pokoj, oba po 12m2. Kuchyň s jídelním koutem a hlavně obývací pokoj s lodžií jsou orientovány na jih s výhledem do zeleně.

Byt je v družstevním vlastnictví, ale na schůzi byl již schválen převod do osobního vlastnictví.

Důležité jsou také náklady na bydlení. Ty jsou nově od 2.6.2022 nastaveny na 5.240,- / měsíčně pro dvě osoby. Elektřina 800,- a plyn 250,- za měsíc.

Určitě oceníte také občanskou vybavenost v okolí, najdete zde vlastně všechno, co k pohodlnému bydlení potřebujete a vlastně budete mít i na výběr.

Paní majitelka má již zařízeno nové bydlení, nicméně v bytě by ještě nějakou dobu potřebovala zůstat. Ale než se vyřídí kupní smlouvy, úschova a popř. další nutné formality k převodu, uběhne to jako voda a Vy můžete být brzy ve svém.

Fotografie a plánek Vám snad dobře poslouží k vytvoření reálné představy, jak byt asi vypadá. Každopádně, budete-li se chtít na něj podívat, zavolejte nebo napište a půjdeme se tam společně podívat.

Lokalita

Parametry

Dispozice bytu
3+1
Číslo podlaží v domě
3
Počet podlaží v objektu
3
Celková podlahová plocha
66
Užitná plocha
66
Typ budovy
panelová
Stav budovy
po rekonstrukci
Stav bytu
před rekonstrukcí
Vlastnictví
družstevní
Druh bytu
nezvoleno
Lodžie
7
Sklep
2
Bezbariérový byt
ne
Půdní vestavba
ne
Vybaveni
parkoviště
Umístění objektu
nezvoleno
Telekomunikace
telefon, internet
Topení
ústřední - dálkové jiné
Doprava
vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Elektřina
230 V
Voda
rozvod studené a teplé vody
Odpad
kanalizace
Plyn
plynovod
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Náhled plánů