Sdílet:
Černěves 40, 413 01 Černěves, Česko
17.490.000Kč
vč. provize a právního servisu

Popis

Rodinný dům z roku 2022 Vám bude dělat radost už při samotné prohlídce. Současní majitelé si jej vybudoval od samotného projektu a dal si záležet na kvalitě, designu i na všech detailech. Tento dvoupodlažní dům s 237m2 obytné plochy Vám nabídne opravdu dostatek místa, komfortu a rodinné pohody. Ložnice, pokoje pro děti, pracovna, pokoje pro hosty, opravdu velký obývací pokoj s jídelnou a s na míru vestavěnou a vybavenou kuchyní a k tomu 3 koupelny, 4 toalety a šatny = velký dům i pro velkou rodinu, ze kterého se už nikdy nebudete chtít nebo muset stěhovat.

Pozemek, na kterém byl dům postaven má 1094m2. Kromě zastavěné plochy domu se na pozemku nachází ještě stodola (150m2), kde byla započatá rekonstrukce a oceníte ji jako další prostor např. pro vybudování studia, herny, skladovacích prostor – to už záleží na Vás. No a nesmí chybět samozřejmě zahrada, ta je tak akorát a se svými cca 660m2 nabízí dostatek místa na posezení, grilování, bazén a třeba i hřiště pro děti.

To vše se nachází nedaleko Roudnice nad Labem, v hezké obci Černěves. Dům je navíc umístěn velmi „strategicky“. Kousek od úřadu, autobusové zastávky, kostela ,cyklostezky a v letních měsících se Vám bude líbit  blízkost Labe (300m). Navíc do Prahy je to cca 50minut.

Protože i interiér domu navrhovala designerka a vše prostě tak nějak skvěle ladí, je možné se s majiteli dohodnout i na přenechání některého vybavení, které by Vám vyhovovalo. Jen namátkou zmíním např. kuchyňský sporák Rangemaster, krb značky Romotop, jídelní stůl z masivu, podlahy z broušeného betonu

Technicky je dům kromě plynu napojen na všechny inženýrské sítě. Podlahové vytápění v celém domě a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo Buderus. Pro zalévání je k dispozici studna popř. retenční nádrž. Náklady na provoz byly do současné doby nastaveny takto: voda 1.200,- / měsíc, elektřina 10.000,- / měsíc, plyn – slouží jen k vaření a jsou používány plynové bomby. Internet a televize jsou řešeny přes O2. Dům je napojen na bezpečnostní systém Jablotron a určitě nebude od věci i dálkově ovládaná brána od vjezdu na pozemek.

K dodělání je již jen parkovací stání,  případné detaily na zahradě a budete-li se chtít „vyřádit“, stále je Vám k dispozici stodola.

Víc asi není nutné v tuto chvíli dodávat, v klidu se podívejte na video, projděte si dům ve virtuální prohlídce a vůbec nejlepší bude, když mi zavoláte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Rád se Vám budu věnovat.

Video

Lokalita

Parametry

Poloha objektu
samostatný
Užitná plocha
237
Počet podlaží
2
Velikost - počet pokojů
5 a více pokojů
Podlahová plocha
237
Plocha pozemku
1094
Typ domu
patrový
Typ budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Zastavěná plocha
205
Plocha parcely
1094
Rok kolaudace
2022
Dílna
147
Umístění objektu
klidná část obce
Plocha zahrady
660
Typ komunikace
asfaltová
Topení
lokální - elektrické
Doprava
vlak, dálnice, silnice, autobus
Elektřina
230 V, 380 V
Voda
dálkový vodovod
Odpad
kanalizace
Plyn
individuální
Užitná plocha v přízemí
161
Užitná plocha v podkroví
76

Virtuální prohlídka - Matterport

Náhled plánů