Sdílet:

Prodej přízemního bytu 3+1, 87 m2, Družstevní 1376/3, Praha 4 – Nusle, 140 00

Družstevní 1376/3, Praha 4 - Nusle, 140 00
8.990.000Kč vč. provize a právního servisu

Popis

Jestliže hledáte bydlení v Nuslích, tak už určitě víte, že se jedná o velmi příjemné místo k životu, kde je úplně všechno. Příležitostí ke koupi podobného bytu, který Vám právě nabízím, tu pak nebývá mnoho. Proto pokud by se Vám líbil velký přízemní byt, který si můžete předělat dle svých představ a potřeb, navíc v klidné ulici s možností využití posezení na udržované zahradě ve vnitrobloku, čtěte prosím dál.

Byt se nachází v přízemí činžovního domu v ulici Družstevní, s okny do ulice i vnitrobloku. Historicky vzniknul sloučením dvou menších bytů a nyní se jedná o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 86,7m2. Byt je v původním, ale velmi udržovaném stavu, nicméně si určitě zaslouží rekonstrukci a předělání dle aktuálních trendů. Díky dispozici a velikosti místností se nabízí několik variant, jak prostor upravit. Na současný stav popř. možnost budoucího můžete nahlédnout v pláncích či vizualizacích. V tuto chvíli je ze zádveří a chodby vstup do kuchyně, velkého obývacího pokoje s jídelním koutem, na který pak navazují další dvě ložnice, koupelna s vanou a toaleta.

Při rekonstrukci si i ohřev vody a topení zajistíte dle sebe. Nyní je teplá voda v kuchyni ohřívána bojlerem. Topení a běžnou teplou užitkovou vodu v koupelně pak zajišťuje plynový kotel. Poplatky SVJ jsou 4.700Kč, náklady na elektřinu a plyn pak zaleží na Vaší spotřebě.

Byt je v osobním vlastnictví proto financování hypotečním úvěrem není problém. S vyhledáním a realizací nejlepší nabídky Vám rádi pomůžeme.

Budete-li se chtít na byt podívat, nebo chcete jen více informací, zavolejte mi. Rád se Vám budu věnovat.

Lokalita

Parametry

Dispozice bytu
3+1
Číslo podlaží v domě
1
Počet podlaží v objektu
6
Celková podlahová plocha
87
Užitná plocha
87
Typ budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Druh bytu
nezvoleno
Počet podlaží pod zemí
1
Sklep
2
Bezbariérový byt
ano
Půdní vestavba
ano
Umístění objektu
nezvoleno
Topení
lokální - plynové
Doprava
vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Elektřina
230 V
Voda
zdroj pro celý objekt
Odpad
kanalizace
Plyn
plynovod
Občanská vybavenost
Škola, Školka, Zdravotnická zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb

Náhled plánů