Sdílet:

Prodej rodinného domu 132m2 se zahradou 234m2, Kulhánkova 1001, Kladno – Kročehlavy

Kulhánkova 1001, Kladno - Kročehlavy, 272 01
4.490.000,-
vč. provize a právního servisu

Popis

Kročehlavy jsou nejen největší částí města, ale zároveň jednou z nejžádanějších a nejlukrativnějších lokalit, která Vám Kladno může nabídnout. Přidá-li se k tomu příležitost bydlet v rodinném domě, se zahradou „tak akorát“, v klidné (slepé) ulici, mít blízko les Dlouhé boroviny, sportovní a tenisový klub Kročehlavy, autobusové zastávky  se spojením na Prahu prakticky za rohem… Jak Vám to zní?

Rodinný dům, který nabízíme k prodeji, stojí v ulici Kulhánkova. Je v zachovalém, přesto původním stavu a určitě si žádá kompletní rekonstrukci. V přízemní se nachází dvě obytné místnosti sloužící jako obývací pokoj s ložnicí a kuchyň. Oba pokoje mají každý 18m2 a jsou s okny do ulice. Na patře je pak ještě vstupní chodba a relativně velká koupelna s toaletou.  Celkově má tak přízemí podlahovou plochu cca 66m2. Schodiště, pod kterým je menší sklep, pak vede na půdu, kterou je možné předělat na další obytné prostory. Po rekonstrukci pak může na současném půdorysu nabídnout celkem 130m2 plochy k bydlení.

Zahrada má něco málo přes 230m2. U východní hranice jsou ještě původní chlévy a starý dřevník. Záleží na Vás, zda je opravíte a použijete jako úložné prostory, nebo si postavíte pergolu, rozšíříte zatravněnou část, umístíte bazén…  V letních měsících pak můžete sklidit úrodu ze tří ovocných stromů.

Dům je napojen na vodu, elektřinu i plyn. Přes ulici se nachází potraviny. Zastávka „Pražská křižovatka“ pro MHD, ale i s přímým spojením do Prahy  je za rohem.

Nemovitost je v osobním vlastnictví bez zástav, proto i financování hypotečním úvěrem není problém. S vyhledáním a realizací nejlepší nabídky Vám rádi pomůžeme.

Budete-li se chtít na dům podívat, nebo chcete jen více informací, zavolejte mi. Rád se Vám budu věnovat.

Lokalita

Parametry

Poloha objektu
řadový
Užitná plocha
132
Počet podlaží
2
Velikost - počet pokojů
2 pokoje
Podlahová plocha
132
Plocha pozemku
306
Typ domu
patrový
Typ budovy
cihlová
Stav budovy
před rekonstrukcí
Zastavěná plocha
72
Plocha parcely
306
Umístění objektu
klidná část obce
Plocha zahrady
234
Typ komunikace
asfaltová
Topení
lokální - plynové
Doprava
vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Elektřina
230 V
Voda
dálkový vodovod
Odpad
kanalizace
Plyn
plynovod
Občanská vybavenost
škola, školka, zdravotnická zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb
Užitná plocha v přízemí
61

Náhled plánů