S tímto projektem už musíme ven.

Přestože jsou např. viruální prohlídka 🎥 , video a další fotografie 📸 teprve ve výrobě , 🚜 stavba je již v plném proudu 🏗.
Rezervujte si i Vy svůj byt v projektu:

 

Byty-Cerhenice.cz – výstavba druhé etapy „viladomů“ v Cerhenicích již probíhá a zájem o nemovitosti v toto lokalitě je opravdu veliký, ať již z důvodu vlastního bydlení či investice.

Využijte jedinečnou možnost zakoupit byty v tomto žádaném projektu.

K dispozici 15 bytových jednotek v domě

Ve čtyřpatrovém viladomě C1 s výtahem se nachází 15 bytových jednotek o dispozici 1+kk a 2+kk s podlahovou plochou od 36,5m2 do 60,1m2. Spodní byty mají předzahrádky (13, 87,5 a 55,5m2) ostatní byty disponují balkonem.

Všechny byty jsou velmi chytře a moderně řešeny. V ceně bytu je samozřejmě zahrnuto stavební dokončení vč. všech podlahových krytin, dveří s obložkovými zárubněmi, koupelnou s vanou a WC, obklady a dlažba, sanitární vybavení. Stačí dodělat kuchyňskou linku dle Vašich představ a nastěhovat se.

Domy mají skvělou polohu, jsou na okraji obce v přímém kontaktu s přírodou, ale zároveň je to kousek do centra a například i na vlakovou či autobusovou zastávku.

Dopravní dostupnost

Důležitá je samozřejmě také dopravní dostupnost. Cerhenice jsou vzdáleny jen 7km od nájezdu na D11. Město Poděbrady nebo Kolín jsou vzdáleny ani ne 15minut cesty autem nebo i vlakem. V Praze na Černém mostě jste také cca za 25minut.

Lokalita

Cerhenice je opravdu velmi příjemná prosperující obec s veškerou občanskou vybaveností. S historií a památkami, které sahají několik set let zpět. Spolu s nádhernou okolní přírodou obec vytváří ideální podmínky pro klidné a pohodlné bydlení.

V obci se nachází samozřejmě Obecní úřad, základní a mateřská školka, které jsou nově zrekonstruovány, praktický lékař pro děti i dospělé, dům s pečovatelskou službou, denní stacionář. Pro děti nesmí chybět dětská hřiště, jedno dokonce s keltskou tématikou, centrum pro vzdělávání dětí, naučná stezka. Sportovci pak ocení zrekonstruovaný fotbalový stadion, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a na své si přijdou i milovníci jídla a pití v místních obchodech a restauracích.

Svůj nový domov, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení a kvalitní materiály zde mohou najít jak mladé páry, celé rodiny, tak i senioři.

Termín dokončení

Předpokládány termín dokončení je v polovině rok 2022, ale jednotlivé byty si můžete rezervovat již dnes. Navíc, při složení vyšší zálohy lze získat až 10% slevu.

Financování je možné hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Cerhenice a projekt „viladomy Byty-cerhenice.cz“ Vám opravdu mohu doporučit. Budete-li mít jakékoliv dotazy nebo případně zájem o prohlídku a osobní setkání, určitě mě kontaktujte, rád se Vám budu věnovat.

Plány, dispozice a umístění jednotlivých bytů

 

Sdílet

Další články

Pozitivních zpráv není nikdy dost

Pozitivních zpráv není nikdy dost. Proto si i my v Adomus – reality a finance jinak dovolíme sdílet několik pozitivních informací, které se týkají Vás,

Případová studie – Popovice

Při prodeji nemovitostí majitelé často řeší, zda se do toho pustit jako „samoprodejci“ nebo zakázku svěřit profesionálnímu realitnímu makléři. Druhá varianta je určitě správně. Proč?